Python Tricks A Buffet of Awesome Python Features
python 351

Python Tricks A Buffet of Awesome Python Features

کتاب Python Tricks، آموزشی گام گام برای پایتون نیست. همچنین این کتاب دوره ای برای شروع به یادگیری پایتون نیست. اگر در مراحل ابتدایی یادگیری پایتون هستید، این کتاب به تنهایی شما را به یک توسعه دهنده حرفه ای پایتون تبدیل نمی‌کند. با این حال خواندن این کتاب هنوز هم برای شما سودمند خواهد بود اگر که با استفاده از برخی منابع دیگر، برای به دست آوردن مهارت در پایتون کار کنید. اگر می‌خواهید که از این کتاب بیشترین بهره را ببرید بهتر است که از قبل با پایتون آشنایی داشته باشید.

در کتاب Python Tricks، شما بهترین شیوه‌های پایتون و قدرت کد زیبا و پایتون وار را به وسیله مثال‌های ساده و شرح گام به گام یاد خواهید گرفت. با خواندن این کتاب شما یک قدم به تسلط پیدا کردن بر پایتون نزدیک می‌شوید؛ بنابراین خواهید توانست که کدی زیبا را به طور عادی و طبیعی بنویسید.

یادگیری زیر و بم پایتون مشکل است ولی با استفاده از این کتاب می‌توانید بر مهارت‌های عملی که واقعاً مهم هستند تمرکز کنید. با خواندن این کتاب، «طلای گمشده» موجود در کتابخانه استاندارد پایتون را کشف می‌کنید و از امروز شروع به نوشتن کد تمیز و پایتون وار کنید. این یک دوره پایتون مقدماتی نیست. اگر در مراحل ابتدایی یادگیری پایتون هستید، توجه داشته باشید که این کتاب به تنهایی شما را به یک توسعه دهنده حرفه ای پایتون تبدیل نمی‌کند.