Dane Hillard - Practices of the Python Pro-Manning (2020)
python 195

Practices of the Python Pro-Manning

توسعه‌دهندگان حرفه‌ای از مزایای فراوان نوشتن کد برنامه‌ای که تمیز، منظم، و نگهداری آسان است، می‌دانند. با یادگیری و پیروی از الگوهای ثابت و بهترین شیوه ها، می توانید کد و حرفه خود را به سطح جدیدی ببرید.

با Practices of the Python Pro، یاد خواهید گرفت که با استفاده از زبان برنامه‌نویسی فوق‌العاده محبوب پایتون، نرم‌افزاری در سطح حرفه‌ای، تمیز و به راحتی قابل نگهداری در مقیاس طراحی کنید. نمونه‌های ساده‌ای را خواهید یافت که از کدهای شبه و پایتون برای معرفی بهترین شیوه‌های توسعه نرم‌افزار استفاده می‌کنند، همراه با ده‌ها تکنیک فوری مفید که به شما کمک می‌کنند مانند یک حرفه‌ای کدنویسی کنید.

در مورد تکنولوژی

کد با کیفیت حرفه ای بیش از اجرای بدون اشکال انجام می دهد. تمیز، خوانا و نگهداری آسان است. برای ارتقاء از یک کدگذار توانمند پایتون به یک توسعه دهنده حرفه ای، باید استانداردهای صنعتی برای سبک کدنویسی، طراحی اپلیکیشن و فرآیند توسعه را یاد بگیرید. اینجاست که این کتاب ضروری است.

درباره کتاب

Practices of Python Pro به شما می آموزد که نرم افزاری با کیفیت حرفه ای طراحی و بنویسید که قابل درک، قابل نگهداری و توسعه باشد. Dane Hillard یک حرفه ای پایتون است که به ده ها توسعه دهنده کمک کرده است تا این مرحله را انجام دهند و او می داند که چه چیزی لازم است. با مثال‌ها و تمرین‌های مفید، او به شما یاد می‌دهد که چه زمانی، چرا، و چگونه کد خود را مدولار کنید، چگونه کیفیت را با کاهش پیچیدگی بهبود بخشید، و موارد دیگر. این اصول اصلی را بپذیرید و خواندن، نگهداری و استفاده مجدد کد شما و دیگران آسان تر خواهد شد.

داخلش چیه

  • سازماندهی پروژه های بزرگ پایتون
  • دستیابی به سطوح درست انتزاع
  • نوشتن کد تمیز و قابل استفاده مجدد وراثت و ترکیب
  • ملاحظات برای آزمایش و عملکرد
  • درباره مخاطب